U nas zamówisz włoskie jedzenie z dostawą Najlepsza pizza we Wrocławiu

Jedzenie na dowóz na terenie stolicy Dolnego Śląska

Najlepsza pizza powinna być wykonywana przy użyciu wysokiej jakości składników, dzięki którym zapewniony jest pyszny smak. Jednak to nie wszystko: podczas przygotowywania tego dania, konieczne jest serce, a także odrobina wiedzy jeśli chodzi o ten włoski przysmak.

Prawdziwa rzymska pizza dla Ciebie

We Włoszech można wskazać dwie najbardziej charakterystyczne odmiany pizzy: neapolitańską i właśnie rzymską. Ta druga, którą przygotowujemy dla Ciebie, charakteryzuje się grubym ciastem i intensywnie zarumienionymi, uwydatnionymi brzegami. Jeśli jesteś fanem pizzy, której składniki są odpowiednio podtrzymane na pulchnym cieście - Pinzabella to najlepsza pizza we Wrocławiu właśnie dla Ciebie!

Pizza na wynos i na miejscu

Naszą pizzą możesz cieszyć się tak, jak lubisz: w domowym zaciszu lub w naszym lokalu. Jeśli zdecydujesz się na tę pierwszą opcję - oferujemy szybki i niezawodny dowóz, a gdy zechcesz zjeść pizzę u nas - możesz to zrobić na naszym prywatnym, kameralnym tarasie o wielkości 40 m2. Jest on umiejscowiony nad jedną z największych polskich rzek, w jednym z piękniejszych miast kraju: na wrocławskim Starym Mieście, nad Odrą. Czy może być coś lepszego od pysznego jedzenia i pięknych widoków jednocześnie?

Zakochaj się w pizzy przy niezwykłych widokach

40-metrowy taras zlokalizowany nad Odrą nie przemawia do Twojej wyobraźni wystarczająco? Zatem co powiesz na pyszną rzymską pizzę, którą możesz zjeść na tarasie znajdującym się na 18 piętrze jednego z wrocławskich budynków? Wybierz się do nas popołudniową porą i podziwiaj blask zachodzącego słońca oraz panoramę Wrocławia - a wszystko to w towarzystwie najpyszniejszej pizzy w całym mieście!

Długie godziny otwarcia pizzerii

Wiemy, że chcesz wpadać do nas nie tylko bezpośrednio po pracy, ale również później, w gronie rodziny, przyjaciół czy współpracowników. Dlatego też oferujemy długie godziny otwarcia - w weekendy jesteśmy dla Ciebie nawet do północy.

Dzięki temu możesz cieszyć się naszą aromatyczną pizzą Bergamo, pełną pysznych dodatków Carbonarą lub przygotowaną specjalnie dla wegetarian pizzą Wege - wszystko to o wybranej przez Ciebie porze! Pozwól nam uświetnić domówkę lub stać się częścią wieczornego wypadu w gronie przyjaciół: zapewniamy, że z naszym jedzeniem każde popołudnie i wieczór staną się jeszcze lepsze. Najlepsza pizza Wrocław jest na wyciągnięcie ręki!

Cykliczne promocje

Nikt nie lubi wydawać zbyt wiele, dlatego oferujemy Ci cykliczne promocje, dzięki którym możesz sporo zaoszczędzić, nie rezygnując z pizzy. Wystarczy że sprawdzisz zakładkę z promocjami na naszej stronie. Znajdziesz tam jasną i czytelną informację o tym, na co aktualnie oferujemy zniżki i w jakiej wysokości. Staramy się umieścić na stronie wszelkie informacje, dzięki którym możesz łatwo i szybko określić, czy promocja obejmuje również Ciebie czy nie: pamiętaj, że zazwyczaj trzeba spełnić określone warunki, by móc skorzystać ze zniżki.

Łatwe zamawianie pizzy online

Chcesz cieszyć się pyszną rzymską pizzą w domu lub w pracy, ale nie masz możliwości (a może chęci) dzwonić? Na naszej stronie znajdziesz także wygodną opcję zamawiania online, gdzie w kilku krokach wybierzesz interesujące Cię dania i zamówisz je, opłacając w wybrany przez Ciebie sposób.

Dodatkowo, jeżeli przy zamawianiu wolisz korzystać ze smartfona - możesz sprawdzić naszą aplikację pizzerii Pinzabella, w której znajdziesz wszelkie niezbędne informacje o naszych daniach. Zamówioną pizzę dostarczymy Ci tak szybko, jak to będzie możliwe - wiemy, że czekasz na nią z dużą niecierpliwością!